3. Memoriał i 2. Mistrzostwa w grach podwójnych
19 kwiecień

3. Memoriał i 2. Mistrzostwa w grach podwójnych

Powoli odliczamy czas do kolejnych, cyklicznych imprez, które tradycyjnie w maju KS WOLANT organizuje w Jaworznie. Pierwszą z nich jest Memoriał Mirosława Ciołczyka, czyli III Otwarte Mistrzostwa Jaworzna w badmintonie Nauczycieli, Pracowników Oświaty i Samorządowców. Druga to II Otwarte Mistrzostwa Jaworzna w grach podwójnych. Obie imprezy odbędą się jednego dnia i w jednym miejscu – 12 maja w Hali Sportowej MCKiS przy ul. Inwalidów Wojennych 18.

Pierwsza z imprez to trzecia edycja Memoriału wspominającego postać naszego kolegi Mirka Ciołczyka, wieloletniego dyrektora Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, który był gorącym fanem badmintona i znakomitym graczem. Turniej ten kierowany jest do samorządowców i pracowników oświaty z całej Polski!

II Otwarte Mistrzostwa Jaworzna w grach podwójnych to z kolei szansa na turniejową rywalizację dla wszystkich sympatyków badmintona, bez względu na wiek, płeć, wykonywany zawód oraz poziom sportowy. Wystarczy znaleźć partnera do gry deblowej lub mixta i śmiało można zgłaszać się do naszych zawodów!

A zapisy już wystartowały!! Wszyscy chętni mogą nadsyłać swoje zgłoszenia na adres e-mail: zmarszalek@pro.onet.pl. Będą one przyjmowane do 10 maja!

O wszelkich szczegółach obu imprez – kategoriach rozgrywkowych, nagrodach, warunkach zgłoszenia, obowiązkach zawodników itp. można przeczytać w komunikatach organizacyjnych:

Informacje można także uzyskać pod numerem telefonu: 889-447-555.

Serdecznie zapraszamy!!

mistrzostwa jaworzna w grach podwójnych 2018

memoriał-mirosława-ciołczyka-2018