Dwa medale na początek sezonu
25 wrzesień

Dwa medale na początek sezonu

Zawodnicy Klubu Sportowego „WOLANT” bardzo udanie rozpoczęli nowy sezon badmintonowy, biorąc udział w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona – Energia Seniorów, który był rozgrywany w sobotę – 24 września – w Lublińcu. Nasi reprezentanci dwukrotnie znaleźli się na podium. W grze singlowej w kat. 30+ Michał Wieczorek zdobył srebrny medal, natomiast w grze mixtowej w kat. 30+ Dariusz Opatrzyk w parze z Ewą Lesiuk z AZS UŚ Katowice wywalczyli brązowy medal. Liczymy na to, że dobre wejście w sezon zmobilizuje naszych zawodników do kontynuowania zwycięskiej passy i przyczyni się do wywalczenia wielu trofeów :)

Przypominamy, że po udanym występie w Lublińcu, zawodników KS „WOLANT” (i nie tylko :)) można będzie oglądać w Jaworznie. 1 października startuje bowiem II Grand Prix Jaworzna w grach podwójnych! Pierwszy z cyklu czterech turnieji rozgrywany będzie w hali VIA SPORT od godz. 9.00. Wszystkie osoby chcące oglądać zmagania damskich i męskich debli oraz par mikstowych zapraszamy do kibicowania! Podczas zawodów można będzie poobserwować na żywo jak wygląda „poważna” gra w badmintona.

Osoby, które złapią badmintonowego bakcyla zapraszamy na nasze treningi, które odbywają się w środy w godz.17.00-18.30 – grupa początkująca, 18.30-20.00 – grupa zaawansowana. Zapraszamy :)