Dwie imprezy jednego dnia
25 kwiecień

Dwie imprezy jednego dnia

Z przyjemnością informujemy, że KS „WOLANT” przygotowuje dla sympatyków badmintona kolejną, tym razem podwójną, imprezę sportową! W niedzielę – 28 maja, w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS, odbędą się „II Otwarte Mistrzostwa Jaworzna w Badmintonie Pracowników Oświaty i Samorządowców im. Mirosława Ciołczyka” oraz I Mistrzostwa Jaworzna w Grach Podwójnych. Zapisy do obu imprez już wystartowały!

Pierwsza z imprez to druga edycja memoriału wspominającego postać naszego kolegi Mirka Ciołczyka, wieloletniego dyrektora Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, który był gorącym fanem badmintona i znakomitym graczem. Mamy nadzieję, że – podobnie jak w ubiegłym roku – impreza przyciągnie sympatyków naszej dyscypliny nie tylko z Jaworzna. Zawody mają charakter otwarty więc swoje siły mogą u nas sprawdzić samorządowcy i pracownicy oświaty z całej Polski :)

Aby jednak dać szansę turniejowej rywalizacji jak najszerszemy gronu fanów badmintona, postanowiliśmy równolegle zorganizować zawody także dla wszystkich amatorów kometki, którzy nie są związani z pracą w administracji i szkolnictwie. Tak właśnie powstały I Otwarte Mistrzostwa Jaworzna w Grach Podwójnych. Udział w nich mogą wziąć niezawodowcy w każdym wieku, którzy w duetach będą rywalizowali na przygotowanych boiskach.

Zapisy do obu imprez już wystartowały i potrwają do 25 maja! Swój udział można zgłosić elektronicznie na adres e-mail: uks.wolant@wp.pl lub drogą telefoniczną – sms’em pod nr tel. 889-447-555.

O wszelkich szczegółach obu imprez – kategoriach rozgrywkowych, nagrodach, warunkach zgłoszenia, obowiązkach zawodników itp. mozna przeczytać w komunikatach organizacyjnych:

Nad oboma turniejami honorowy patronat objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł SILBERT, a współorganizatorami zawodów są Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie oraz Urząd Miejski w Jaworznie.

Serdecznie zapraszamy!!!

 

A tak rok temu rywalizowaliśmy podczas Memoriału Mirka Ciołczyka – GALERIA