II Mistrzostwa Mysłowic i 2. turniej Grand Prix
16 listopad

II Mistrzostwa Mysłowic i 2. turniej Grand Prix

Po inauguracji tegorocznego cyklu Grand Prix i wyłonieniu najlepszych badmintonistów w Jaworznie, czas na kolejne turniejowe combo, tym razem w Mysłowicach. W weekend 27-28 listopada, w Hali MOSiR przy ul. Bończyka rozegramy otwarte Mistrzostwa Mysłowic, drugi turniej cyklu Grand Prix 2021 w grach podwójnych oraz Turniej Dzieci.

W ramach II Mistrzostw Mysłowic, w grze pojedynczej i podwójnej, zmierzą się bardziej i mniej doświadczeni dorośli fani kometki. Natomiast w Turnieju Dzieci samodzielne rozgrywki stoczą między sobą najmłodsi adepci badmintona. Seniorska rywalizacja deblowa i mixtowa, będzie jednocześnie częścią drugiego tegorocznego turnieju w ramach Grand Prix w grach podwójnych. Zaszczyty i nagrody dla zwycięzców będą zatem podwójne 😉

Zapisy zawodników chętnych do wzięcia udziału w imprezie już wystartowały!! Wszyscy zainteresowani mogą nadsyłać swoje zgłoszenia na adres e-mail: waldek.arch.sarp@gmail.com. Lista zgłoszeń zostanie zamknięta 24 listopada, do godz. 22.00.

O wszelkich szczegółach zawodów – kategoriach rozgrywkowych, nagrodach, warunkach zgłoszenia, obowiązkach zawodników itp. można przeczytać w REGULAMINIE IMPREZY. Można znaleźć w nim także wzór oświadczenia dla opiekunów zawodników nieletnich.

Zawodnicy rywalizujący w mixtach i deblach, zainteresowani udziałem w całym cyklu Grand Prix, o punktacji, kolejnych turniejach i wszelkich szczegółach zmagań przeczytać mogą TUTAJ. Klasyfikacja generalna po 1 z 4 turniejów jest następująca – GENERALKA.

Wszelkie informacje można także uzyskać pod numerem telefonu: 889-447-555.

mistrzostwa-myslowic

GRAND PRIX 2021 ver.2