III turniej GP już w niedzielę!
20 listopad

III turniej GP już w niedzielę!

Wysoka frekwencja i udział co raz to nowych zawodników w „Grand Prix Jaworzna w badmintonie amatorów w grach podwójnych” zostały podtrzymane także w III turnieju naszej imprezy! Tym razem, oprócz stałych uczestników GP, na jaworznicki parkiet wybiegną także goście z Małopolski. Mamy nadzieję, że bez względu na wynik (bo łatwo na pewno nie będzie ;)) także badmintoniści z południa staną się stałymi uczestnikami naszych imprez. Zapraszamy do zapoznania się z rozpiską meczową oraz najważniejszymi informacjami dotyczącymi trzeciego turnieju.

Turniejowe rozgrywki rozpoczniemy ponownie o godzinie 9.00 w hali VIA Sport i ponownie pierwsze na parkiet wybiegną pary deblowe kobiet i mężczyzn, a nieco później rywalizację rozpoczną pary mixtowe. Po rozgrywkach grupowych w pierwszym turnieju i pucharowych w drugich zawodach, trzeci turniej przeprowadzony będzie systemem mieszanym. W grupach (ze względu na najmniejsza liczbę zgłoszeń) zagrają Panie, natomiast deble Panów oraz mixty będą grały systemem pucharowym, do dwóch porażek. Przerwę pomiędzy meczami po raz kolejny pomogą  wypełnić partnerzy KS WOLANT, którzy udostępnili dla zawodników np. grę w piłkarzyki, a lokale Mega Pizza i Ask for Jack zadbają o poczęstunek.

Pełna rozpiska meczów wygląda następująco:

DEBEL KOBIET

MIXT

DEBEL MĘŻCZYZN

*****

Przypominamy, że Grand Prix Jaworzna w badmintonie w grach podwójnych to cykl czterech turniejów, które będą się odbywały przez cztery kolejne miesiące – 27 września (za nami), 18 października (za nami), 22 listopada (obecny) i – finałowy – 13 grudnia.  Zawodnicy, którzy wezmą udział w Grand Prix, będą się mogli zmagać w trzech różnych kategoriach, a każdy uczestnik będzie mógł zagrać w dwóch z nich. Rywalizacja toczyć się będzie w grze w grze deblowej pań (open), w grze deblowej panów (open) oraz w mikście (open). Duety, które wywalczą podium w poszczególnych zawodach będą mogły liczyć na okazjonalne puchary a triumfatorzy całego cyklu otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Regulamin i szczegóły Grand Prix można znaleźć w KOMUNIKACIE ORGANIZACYJNYM. A galerie z naszych dotychczasowych imprez dostepne są w GALERII WOLANTA oraz na naszym facebookowym fanpag’u.

Na turniej zapraszamy w niedzielę – 22 listopada – do hali VIA SPORT – ul. Inwalidów Wojennych 2 (za basenem). Start o godz. 9.00!

DO ZOBACZENIA NA BOISKU!

grand-prix-debel-jaworzno