Mikołajkowy Turniej Badmintona dla Dzieci
7 grudzień

Mikołajkowy Turniej Badmintona dla Dzieci

Po serii zawodów cyklu Grand Prix, w których biorą udział przede wszystkim dojrzali adepci badmintona, Klub Sportowy WOLANT zaprasza do turniejowej rywalizacji także początkujących fanów kometki. 17 grudnia, podczas wielkiego finału GP2017, szansę na sportowa rywalizację w grach pojedynczych będą miały dzieci oraz młodzież w kategoriach U-11 i U-13.

Finał cyklu GP, podobnie jak w roku ubiegłym, odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS. Większa ilość boisk, na których jednocześnie można rozgrywać mecze w tym obiekcie, daje świetną okazję, by zaangażować w sportową rywalizację także początkujących adeptów badmintona, którzy – przy okazji – będą mogli także podglądać grę bardziej doświadczonych zawodników, biorących udział w finale Grand Prix.

W ramach zmagań w Mikołajkowym Turnieju Badmintona dla Dzieci, rywalizacja będzie prowadzona w czterech kategoriach:

  • Gra pojedyncza dziewcząt U-11
  • Gra pojedyncza dziewcząt U-13
  • Gra pojedyncza chłopców U-11
  • Gra pojedyncza chłopców U-13

Zapisy do turnieju przyjmowane będą do czwartku – 14 grudnia – w formie elektronicznej na adres mailowy: uks.wolant@wp.pl. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko zawodnika, nazwę klubu oraz kategorię wiekową.

Dokładny system rozgrywek (grupowy, pucharowy lub grupowo-pucharowy) oraz punktacja zostanie ustalona po zamknięciu zapisów i będzie uzależniona od ilości zgłoszonych zawodników.

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki w poszczególnych kategoriach otrzymają dyplomy i medale oraz nagrody rzeczowe.

Wszelkie szczegóły organizacyjne dotyczące Mikołajkowego Turnieju Badmintona dla Dzieci można znaleźć tutaj TUTAJ.

Informacje o zapisach do turnieju mikołajkowego i treningach w KS WOLANT także pod numerem telefonu: 889-447-555.

GRAND PRIX III ver.4.2