Mistrzostwa Jaworzna Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych
11 luty

Mistrzostwa Jaworzna Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

Po trzech latach przerwy wracamy – jako Klub Sportowy „WOLANT” – do naszej flagowej jaworznickiej imprezy dla dzieci i młodzieży – Mistrzostw Jaworzna Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Badmintonie. Turniej cieszył się w latach ubiegłych bardzo dużym zainteresowaniem i przyciągał do hali dziesiątki a może nawet setki dzieciaków, które chciały spróbować swoich sił na parkiecie. Mamy nadzieję, że także obecna edycja Mistrzostw, tym bardziej, że są one organizowane po długiej przerwie, przyciągnie rzeszę kochającej sport młodzieży.

Standardowo dla najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych przygotowaliśmy puchary, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe, więc oprócz dobrej zabawy nie powinno także zabraknąć zaciętej, sportowej rywalizacji!

Organizacja Mistrzostw Jaworzna Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Badmintonie jest możliwa dzięki wsparciu ze strony Urzędu Miejskiego, za co serdecznie dziękujemy! A w organizacje imprezy, oprócz Klubu Sportowego „WOLANT”, włączyły się także: Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie oraz Miejski Szkolny Związek Sportowy w Jaworznie.

Wszystkich sympatyków badmintona zachęcamy do udziału w imprezie i kibicowania młodym zawodnikom z Jaworzna. Wstęp na Mistrzostwa Jaworzna Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Badmintonie jest bezpłatny!

Zapraszamy w piątek – 20 lutego, do hali widowiskowo-sportowej MCKiS w Jaworznie, przy ul. Grunwaldzkiej 80.|
Startujemy o godz. 8.30.