Obóz sportowy z Wolantem
22 sierpień

Obóz sportowy z Wolantem

W ramach przygotowań do nowego sezonu, zawodnicy naszego klubu przebywali na obozie sportowym w Zawoi. W ciągu 9 dni – 6-15 sierpnia – oprócz pracy nad poprawą swoich umiejętności badmintonowych, nie brakło oczywiście czasu na rozrywkę i wspólna integrację.

Poza codziennymi treningami na hali sportowej, uczestnicy zgrupowania szlifowali swoją wytrzymałość na wyprawach górskich czy na basenie. Drużynowa integracja najczęściej odbywała się w świetlicy na terenie ośrodka, podczas zajęć profilaktycznych lub wspólnie spędzanego czasu przy wieczornym ognisku.

Zadanie było dofinansowane z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, w ramach „Programu Klub” oraz środków pochodzących z Gminy Miasta Jaworzna, w ramach zadania publicznego pod tytułem „Zdrowe i bezpieczne wakacje 2023”.

Dziękujemy naszym partnerom za pomoc w działalności sportowej klubu Wolant i możliwości przygotowania się do nowego sezonu sportowego.

Od września młodzież naszego klubu przystąpi do rozgrywek w kategoriach U-13 i U-15, a nieco starsi zawodnicy do turniejów seniorskich oraz rozgrywek II Ligi Polskiego Związku Badmintona.