Ostatnia prosta – startują MPS – TAURON 2021
1 czerwiec

Ostatnia prosta – startują MPS – TAURON 2021

Za nami wytężony okres przygotowań i organizacji oraz oczekiwania na zgłoszenia zawodników, a już w piątek – 4 czerwca – rozpoczniemy zmagania w ramach Mistrzostw Polski Seniorów – TAURON 2021!

Jeśli na bieżąco śledzicie naszego klubowego fanpage’a – https://www.facebook.com/kswolant – to impreza nie powinna mieć już dla Was żadnych tajemnic 😉 Poniżej zamieścimy jednak kompilacje najważniejszych wiadomości, bo dobrych informacji nigdy za wiele 😉

  1. Za nami losowanie turniejowych grup, znamy też pełny harmonogram planowanych gier. Pełne zestawienie znajdziecie TUTAJ.
  2. Prosimy o sprawdzenie ważności licencji w ewidencji zawodników w PZBad, gdyż wielu uczestników ma nie ważnego dokumentu lub nie widnieje w ewidencji. Przypominamy, że licencja „L” nie upoważnia do gry w turniejach indywidualnych. Musi być licencja  „D” lub „I”. Zawodników, którzy opłacili licencję ale jeszcze nie widnieją w rejestrze, prosimy o zabranie ze sobą potwierdzenia przelewu na rzecz PzBad.
  3. Mistrzostwa rozpoczynamy w piątek – 4 czerwca – o godzinie 9.00, w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS w Jaworznie (ul. Grunwaldzka 80)
  4. Transmisje spotkań będzie można oglądać na żywo na youtube’owym kanale BADMINTON POLSKA.
  5. Uczestnicy tegorocznego turnieju będą mogli na terenie hali skorzystać z następujących usług:

Partnerem strategicznym imprezy jest TAURON!

Wszelkie szczegóły wraz z regulaminem Mistrzostw, a także komplet wyników w trakcie trwania imprezy znajdziecie na stronie Tournamentsoftware.

Do zobaczenia :)

 

mps-plakat-2021