Pierwsze rozstrzygnięcia i kolejne rekordy
27 listopad

Pierwsze rozstrzygnięcia i kolejne rekordy

Tegoroczne Grand Prix nie zwalnia tempa i wraz z trzecim turniejem zanotowało kolejny rekord frekwencji! Tym razem była nas prawie setka! Czy tą magiczną cyfrę uda się przekroczyć w grudniu…? Zobaczymy 😉 Na razie, po 3/4 cyklu GP, mamy już pierwsze rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej, ale też sporo niewiadomych przed turniejem finałowym więc nasze ostatnie tegoroczne spotkanie na pewno będzie obfitowało w zacięte i dramatyczne pojedynki!

Z pewników – tytułów mistrzowskich możemy już pogratulować trzem parom! W męskim deblu po raz kolejny nie mieli sobie równych panowie Jakub Imielski i Bartosz Turski, którzy wygrali wszystkie trzy dotychczasowe turnieje i zapewnili sobie końcowy sukces w generalce. Podobną sytuacje mamy w amatorskiej kategorii mężczyzn. Tutaj trzykrotnie triumfowali Daniel Błach i Grzegorz Maciejewski, i pewni mistrzowskiego tytułu, do ostatniego turnieju będą oni mogli podejść czysto rekreacyjnie. Spokojne o końcowy sukces mogą być także panie – Paulina Wilk i Aleksandra Wyrobek. Dzięki dużej przewadze punktowej duet ten już zapewnił sobie pierwsze miejsce w cyklu. Gratulujemy!

A w turnieju nr 3 Grand Prix 2020 najlepiej poradzili sobie:

Debel kobiet – OPEN

 1. miejsce – Beata Białek/Ewa Lesiuk
 2. miejsce – Patrycja Makocka/Bożena Wołkowycka
 3. miejsce – Danuta Korbel/Natalia Korbel

Debel mężczyzn – OPEN:

 1. miejsce – Jakub Imielski/Bartosz Turski
 2. miejsce – Dariusz Opatrzyk/Michał Wieczorek
 3. miejsce – Łukasz Brudek/Przemysław Buda

Debel mężczyzn – AMATOR:

 1. miejsce – Daniel Błach/Grzegorz Maciejewski
 2. miejsce – Bartosz Margasiński/Jakub Puchalski
 3. miejsce – Mariusz Baran/Maciej Zeman

Mixt – OPEN:

 1. miejsce – Beata Białek/Wojciech Kałamaga
 2. miejsce – Paulina Wilk/Mateusz Leśniczek
 3. miejsce – Danuta Korbel/Grzegorz Maciejewski

Mixt – AMATOR:

 1. miejsce – Paweł Korbel/Natalia Korbel
 2. miejsce – Artur Smolik/Justyna Nawrath 
 3. miejsce – Mariusz Wójcik/Sabina Kwiecińska

Serdecznie gratulujemy!!

Już teraz serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w finałowym turnieju cyklu Grand Prix. Odbędzie się on 12 grudnia, w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS (ul. Grunwaldzka 80 w centrum Jaworzna). Jak zawsze dołożymy starań, żeby zachowane były wszelkie obowiązujące wymogi sanitarne i przygotujemy dla Was sporo atrakcyjnych nagród! Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do rozgrywek dopiero teraz, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym REGULAMINEM VI GRAND PRIX JAWORZNA W GRACH PODWÓJNYCH.

*****

KLASYFIKACJA GENERALNA PO ROZEGRANIU 3 Z 4 TURNIEJÓW

*****

Za pomoc w organizacji cyklu Grand Prix serdeczne dziękujemy Urzędowi Miasta w Jaworznie, firmie Mega Pizza, firmie YASUMI, Fundacji Narodowy Badminton, Miejskiemu Centrum Kultury i Sportu oraz Via Sport Racket Center.

GRAND PRIX 2020 ver.6