Profilaktyczne wakacje z badmintonem
30 czerwiec

Profilaktyczne wakacje z badmintonem

W związku z tym, że wchodzimy w okres wakacyjny, przyszedł czas na letnią promocję badmintona i zachęcenie do gry jeszcze większej liczy jaworznian. Ruszamy z Letnią Szkołą Badmintona dla wszystkich zainteresowanych!

Przez cały okres wakacyjny, zapraszamy wszystkich chętnych: dzieci, młodzież, osoby dorosłe i seniorów do udziału w zajęciach, na których nawet początkujący zawodnicy poznają podstawy gry w badmintona. Początkujący uczestnicy dowiedzą się np. czym różni się badminton od „kometki” i rakieta od „paletki” 😉 Będą mieli także oczywiście okazje do zmierzenia się na boisku z innymi zawodnikami.

Zajęcia prowadzone będą pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej KS „WOLANT”, a udział w treningach jest BEZPŁATNY!!

Spotykać się będziemy w hali sportowej VIA Sport Racket Center, w Jaworznie przy ul. Inwalidów Wojennych (za basenem). We wtorki i czwartki, w godz. 16.30 – 17.30.

O szczegóły można pytać pod numerem telefonu: 889 447 555.

Nasze wspólne działanie z firmą VIA Sport, w tym roku wzbogaci także współpraca z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie, dzięki czemu zajęcia dla osób lubiących aktywnie spędzać czas, zyskają także profilaktyczny charakter.

Do zobaczenia!

badminton-lato-2021