Szczegóły samorządowo-oświatowowego turnieju
17 kwiecień

Szczegóły samorządowo-oświatowowego turnieju

Ostatnio wrzucaliśmy krótką zapowiedź naszego najnowszego turnieju, z kolei dzisiaj dzielimy się z Wami wszelkimi szczegółami oraz oficjalnym plakatem imprezy. Najważniejsza kwestia jest niezmienna – „Otwarte Mistrzostwa Jaworzna w badmintonie pracowników oświaty i samorządowców im. Mirosława Ciołczyka” rozegrane zostaną 8 maja 2016 r. na hali widowiskowo-sportowej MCKiS w Jaworznie.

Jak wskazuje sama nazwa, zawody będą miały charakter otwarty, dlatego zależy nam na udziale jak największej ilości zawodników z całej Polski. Już nasze ubiegłoroczne Grand Prix pokazało, że zapalonych badmintonistów w naszym regionie nie brakuje, teraz przekonamy się ilu prawdziwych graczy jest pośród pracowników samorządowych i oświatowych :) A o tym, że nasza dyscyplina ma swoich zwolenników także w tych kręgach, świadczy sama postać Mirka Ciołczyka, wieloletniego dyrektora Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, który był gorącym fanem badmintona i znakomitym graczem. Mamy nadzieję, że jego swoisty memoriał zgromadzi na naszych zawodach sporą ilość zawodników.

Z tą nadzieją, przygotowaliśmy aż 9 odrębnych kategorii, w których zmagać się będą uczestnicy zawodów – pracownicy oświaty i samorządów, nauczyciele oraz radni. A będą to:

  • gra pojedyncza kobiet – pracownik oświaty/nauczyciel –  kat. open,
  • gra pojedyncza mężczyzn –  pracownik oświaty/nauczyciel –  kat. open,
  • gra pojedyncza kobiet – pracownik samorządowy –  kat. open,
  • gra pojedyncza mężczyzn – pracownik samorządowy –  kat. open,
  • gra podwójna kobiet –  kat. open,
  • gra podwójna mężczyzn –  kat. open,
  • gra mieszana –  kat. open.
  • gra pojedyncza kobiet – VIP
  • gra pojedyncza mężczyzn – VIP

Każdy zawodnik będzie mógł uczestniczyć w dwóch odrębnych kategoriach – np. w grze singlowej i deblu. A dodatkową ważną informacją dla nauczycieli jest fakt, że w zawodach mogą brać udział zarówno praktykujące zawód osoby, jak i nauczyciele „w stanie spoczynku”.

Przewidziany system rozgrywek ma charakter grupowo-pucharowy a o dokładnej punktacji zadecyduje ilość zgłoszonych osób. Pewnym jest jednak, że grać będziemy do dwóch wygranych setów, a jedna porażka na pewno nie będzie eliminowała z gry w dalszym turnieju.

Zgłoszenia do zawodów, do wszystkich gier, można zgłaszać do 4 maja 2016 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: uks.wolant@wp.pl lub smsem na numer: 889-447-555.

Pod tym telefonem można także uzyskać wszelkie szczegółowe dane dotyczące Mistrzostw. Dodatkowe informacje znajdują się także w KOMUNIKACIE ORGANIZACYJNYM OTWARTYCH MISTRZOSTW JAWORZNA PRACOWNIKÓW OŚWIATY I SAMORZĄDOWCÓW IM. MIROSŁAWA CIOŁCZYKA (.pdf).

plakat-memorial-20161