Turniejowe COMBO
31 sierpień

Turniejowe COMBO

Po niezwykle długiej przerwie, wracamy w Jaworznie do badmintonowej rywalizacji turniejowej!! Chcąc niejako nadrobić zaległości, w ramach jednego eventu połączymy V Mistrzostwa Jaworzna w Badmintonie z pierwszą edycją tegorocznego cyklu Grand Prix!

Takie swoiste combo turniejów sprawia, że grania w weekend 19-20 września będzie naprawdę sporo! Już w zeszłym roku tylko pod szyldem „Mistrzostw Jaworzna” znalazły się 3 osobne wydarzenia. Nie inaczej będzie także tym razem. W turnieju głównym, w osobnych kategoriach, w grze pojedynczej i podwójnej, zmierzą się bardziej i mniej doświadczeni fani kometki. W turnieju dzieci samodzielne rozgrywki stoczą między sobą najmłodsi adepci badmintona. Natomiast Memoriał Mirosława Ciołczyka skupi się tradycyjnie na rywalizacji samorządowców i pracowników oświaty. Jeśli dołożymy do tego zaciętą rywalizację, jaka co roku towarzyszy Grand Prix w grach podwójnych, szykuje nam się prawdziwa (i na pewno niezwykle intensywna) badmintonowa uczta!

Rozgrywki odbędą się w świeżo wyremontowanej Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS w samym centrum Jaworzna (ul. Grunwaldzka 80).

Stali bywalcy Grand Prix w grach podwójnych oraz wszyscy którzy w tym roku chcą dołączyć do rozgrywek GP powinni pamiętać, że rywalizacja deblowa i mixtowa w ramach Mistrzostw Jaworzna będzie jednocześnie zaliczana jako występ w pierwszym turnieju Grand Prix, a wyniki wliczone zostaną do klasyfikacji generalnej cyklu!! Kolejne turnieje GP odbędą się tradycyjnie na hali VIA SPORT Jaworzno (za basenem) w terminach: 18 października, 15 listopada, 20 grudnia.

Zapisy zawodników chętnych do wzięcia udziału w imprezie już wystartowały!! Wszyscy chętni mogą nadsyłać swoje zgłoszenia na adres e-mail: robert.borszcz@bigserwis.pl. Lista zgłoszeń zostanie zamknięta 16 września, o godz. 20.00.

O wszelkich szczegółach zawodów – kategoriach rozgrywkowych, nagrodach, warunkach zgłoszenia, obowiązkach zawodników itp. można przeczytać w REGULAMINIE IMPREZY. Można znaleźć w nim także wzór oświadczenia dla opiekunów zawodników nieletnich.

Wszelkie informacje można także uzyskać pod numerem telefonu: 889-447-555.

 

mistrzostwa_jaworzna_2020