Tydzień do II turnieju Grand Prix 2016
23 październik

Tydzień do II turnieju Grand Prix 2016

Dużymi krokami zbliża się 2. turniej II Grand Prix Jaworzna w badmintonie w grach podwójnych. Zapisy do zawodów będe przyjmowane jeszcze do wtorku – 25 października – więc każdy kto jeszcze zapomniał o wysłaniu swojego zgłoszenia powinien to zrobić jak najszybciej!! :)

Niezdecydowanych zapraszamy do obejrzenia naszych galerii z pierwszych tegorocznych zmagań, na stronie KS KSWOLANT oraz na naszym facebookowym profilu. Gwarantujemy zaciętą, sportową rywalizację w duchu fair play, a do tego miłą, koleżeńską atmosferę, poczętunek i masę zabawy! :)

Rywalizację rozpoczniemy, podobnie jak ostatnim razem, o godz. 9.00 od gier deblowych kobiet i mężczyzn, tym razem będziemy jednak chcieli „płynniej” przejść do mixtów, żeby osoby biorące udział tylko w tej kategorii nie musiały długo czekać na swoje pojedynki.

O poranny poczęstunek ponownie zadba nasz partner – firma Mega Pizza, więc nie trzeba się martwić o śniadanie. Dla chętnych osób będzie także możliwość zamówienia ciepłych posiłków na godziny popołudniowe.

W celu zapoznania się ze wszystkimi szczegółami cyklu Grand Prix 2016 bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z REGULAMINEM IMPREZY!!

Na drugi turniej II Grand Prix Jaworzna w badmintonie w grach podwójnych zapraszamy w niedzielę – 30 października – do hali VIA SPORT – ul. Inwalidów Wojennych 2 (za basenem). Start zawodów o godz. 9.00!

DO ZOBACZENIA NA BOISKU!

plakat-gpii-2