VIII Mistrzostwa Jaworzna w badmintonie
27 lipiec

VIII Mistrzostwa Jaworzna w badmintonie

Tegoroczne jaworznickie święto kometki – czyli VIII Mistrzostwa Jaworzna w Badmintonie im. Mirosława Ciołczyka – po raz kolejny odbędzie się tuż po wakacyjnej przerwie! Dlatego już teraz przekazujemy Wam informacje o naszym kolejnym turnieju, żeby letni wypoczynek nie zakłócił Wam dbania o formę 😉 Na dwudniowej imprezie, która łączy w sobie kilka oddzielnych zawodów, a także rywalizację amatorów z weteranami, uczniów z nauczycielami i nie tylko, spotkamy się ponownie w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS, w weekend 2-3 września!

W turnieju głównym, w grze pojedynczej i podwójnej, zmierzą się bardziej i mniej doświadczeni fani kometki. W turnieju dzieci samodzielne rozgrywki stoczą między sobą najmłodsi adepci badmintona. Natomiast Memoriał Mirosława Ciołczyka skupi się tradycyjnie na rywalizacji samorządowców i pracowników oświaty. Rywalizacja deblowa i mikstowa, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie jednocześnie pierwszym turniejem tegorocznego cyklu Grand Prix w grach podwójnych.

Zapisy zawodników chętnych do wzięcia udziału w imprezie już wystartowały!! Wszyscy chętni mogą nadsyłać swoje zgłoszenia na adres e-mail: lukasz.roik@gmail.com. Lista zgłoszeń zostanie zamknięta 29 sierpnia, o godz. 22.00.

O wszelkich szczegółach zawodów – kategoriach rozgrywkowych, warunkach zgłoszenia, obowiązkach zawodników itp. można przeczytać w REGULAMINIE IMPREZY.

Wszelkie informacje można także uzyskać pod numerem telefonu: 889-447-555.

Turniej jest współfinansowany ze środków GKRPA JaworznoMiasto Jaworzno oraz w ramach Programu Mikro Granty, którego Operatorem Krajowym jest Fundacja Orły Sportu, finansowany ze środków funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 

mistrzostwa-jaworzna-2023-plakat