Wielki finał Grand Prix
16 grudzień

Wielki finał Grand Prix

Przed nami ostateczne rozstrzygnięcia w II Grand Prix Jaworzna w grach podwójnych. Rangę naszych amatroskich rozgrywek na pewno podniesie w najbliższy weekend turniej elity „LI-NING Jaworzno CUP”, jednak uczestnicy naszego cyklu GP najbardziej czekają zapewna no to, by samemu wyjść na boisko i walczyć o triumf w zawodach. Jedno jest pewne, 17 i 18 grudnia czeka nas w Jaworznie niezykle emocjonujący weekend z badmintonem i na pewno warto w te dni odwiedzić Halę Widowiskowo-Sportową MCKiS. Serdecznie zapraszamy!

Przypominamy, że czwarty turniej II Grand Prix Jaworzna w badmintonie w grach podwójnych odbędzie się w niedzielę – 18 grudnia – w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80, w centrum Jaworzna. Start zawodów zaplanowano na godz 9.00 i bardzo prosimy wszystkich o punktualne przybycie, gdyż spotkania będziemy rozgrywać aż na 7 boiskach, więc rozgrywki na pewno pójdą sprawnym, szybkim tempem. Wszelkie szczegóły rozgrywek Grand Prix 2016 można jak zwykle znaleźć w REGULAMINIE IMPREZY!!

Przypominamy także, że w sobotę – 17 grudnia – w tej samej hali, również od godz. 9.00 będzie można podziwiać zmagania najlepszych w Polsce badmintonistów, występujących w kategoriach Elite i Masters. Wstęp na imprezę jest bezpłatny więc tym bardziej zapraszamy wszystkich fanów kometki na trybuny! Na pewno będzie co oglądać!! O szczegółach „LI-NING Jaworzno CUP” można przeczytać TUTAJ.

Uczestnicy IV turnieju Grand Prix na pewno ciekawi są, jak wygląda niedzielna rozpiska pojedynków więc zapraszamy do zapoznania się z rozstawieniem par:

DEBEL KOBIET

DEBEL MĘŻCZYZN

MIXT

ZAPRASZAMY!!!

li-ning-jaworzno