Witamy na stronie KS WOLANT
21 grudzień

Witamy na stronie KS WOLANT

Szanowni Państwo, goście, koledzy – fani badmintona serdecznie witamy na stronie Klubu Sportowego „WOLANT”!

Historia naszego klubu sięga roku 2005, kiedy to działaliśmy jako Uczniowski Klub Sportowy „Wolant”. W trakcie sześciu lat intensywnej pracy na terenie Jaworzna udało nam się m.in. zgromadzić grupę młodzieży, regularnie trenującej badmintona oraz zorganizować duże imprezy promujące naszą ukochaną dyscyplinę – Mistrzostwa Jaworzna Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Badmintona oraz Grand Prix Jaworzna w Badmintonie. Teraz, po niemal 3-letniej przerwie, wracamy z jeszcze większą pasją i zapałem do regularnych treningów badmintona!

Od stycznia 2015 r. zamierzamy kontynuować prowadzenie zajęć sportowych, ukierunkowanych na szkolenie jak największej liczby dzieci i młodzieży, szczególnie z jaworznickich szkół. Już teraz w naszych planach jest organizacja trzech imprez sportowych na terenie Jaworzna: Mistrzostw Jaworzna Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w badmintonie, Grand Prix Jaworzna, składające się z 4-5 turniejów rozgrywanych co tydzień, Turnieju badmintona z okazji Dnia Dziecka. Jesteśmy także w trakcie przygotowań warsztatów
badmintonowych dla jaworznickich nauczycieli WF-u ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Ale to tylko początek! :) Jesteśmy zmotywowani aby nasza działalność badmintonowa cały czas się poszerzała!

Obecnie chcemy się jednak skupić na zebraniu jak najszerszego grona sympatyków, zarówno wspierających KS WOLANT, jak i aktywnie uczestniczących w naszych zajęciach! Dlatego jeśli jesteście zainteresowani treningami badmintona serdecznie zapraszamy! O wszelkich szczegółach dowiecie się dzwoniąc pod numer tel. 889-447-555.

Po więcej informacji o KS WOLANT oraz prowadzonych przez nas treningach zapraszamy także do zakładki – O KLUBIE.