Wszyscy jesteśmy drużyną
30 kwiecień

Wszyscy jesteśmy drużyną

Sympatycy KS WOLANT odbyli pierwsze z pięciu spotkań profilaktyczno-edukacyjnych, połączonych z aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Zajęcia związane są z projektem pn. „Wszyscy jesteśmy drużyną”, który realizujemy dzięki wsparciu miasta Jaworzna.

„Profilaktyka nie musi być nudna” to nazwa konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań własnych gminy Jaworzno w 2017 r.z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, do uczestnictwa w którym zgłosił się takżę KS WOLANT. Tytuł naszego projektu nosi nazwę „Wszyscy jesteśmy drużyną”, a pierwsze spotakanie w jego ramach odbyło się w środę 26 kwietnia.

Podczas zajęć z panem Grzegorzem Kompertem, który prowadzi w naszym klubie zajęcia profilaktyczne, uczestnicy treningów w KS WOLANT, a także rodzice młodych badmintonistów, próbowali m.in. odpowiedzieć na pytania: do czego potrzebne są zasady w naszym życiu i jakie powinny być cechy charakteru prawdziwego sportowca? W ramach spotkania nie brakło także wspólnych zabaw, które pozwoliły kreatywnie spędzić czas.

Przed nami jeszcze cztery wartościowe spotkania, serdecznie zapraszamy!