Znamy rozpiskę niedzielnego Grand Prix
24 wrzesień

Znamy rozpiskę niedzielnego Grand Prix

Po zamknięciu listy zgłoszeń w środę, w czwartek odbyło się losowanie grup, które pozwoliło na przygotowanie turniejowej rozpiski na niedzielę. Do pierwszych zmagań w cyklu Grand Prix Jaworzna w badmintonie amatorów w grach podwójnych zgłosiło się niemal 50 zawodniczek i zawodników, a wśród nich reprezentanci m.in. Łodzi, Radzionkowa, Katowic, Pszczyny i Tarnowskich Gór. Rywalizacja o najwyższe trofea rozpocznie się już w najbliższy weekend – 27 września, o godz. 9.00 na hali sportowej VIA SPORT.

– Przyznajemy szczerze – liczba prawie 50 zawodników, i to z różnych zakątków Polski, bardzo nas zaskoczyła! – podkreśla Dariusz Opatrzyk z KS WOLANT. – Oczywiście bardzo nas cieszy taka frekwencja w naszej pierwszej otwartej imprezie dla amatorów badmintona. Zdajemy sobie sprawę, że przed nami dużo pracy, jednak zrobimy wszystko żeby turniej był udany a odwiedzający nas zawodnicy chętnie wracali do Jaworzna na nasze imprezy.

Wiedząc, że na turniej przyjadą goście z odległych miast, organizatorzy starali się przeprowadzić losowanie grup w taki sposób, żeby każdy mógł rozegrać co najmniej trzy mecze, a oczekiwanie na kolejne spotkanie nie było zbyt długie. Dlatego też postanowiono, że o godz. 9.00 rozpoczną się gry deblowe kobiet oraz par mixtowych, natomiast zawodnicy występujący tylko w deblu mężczyzn rozpoczną swoją rywalizację od godz. 11.30. Przerwę pomiędzy meczami pomogą także wypełnić partnerzy KS WOLANT, którzy udostępnili (do rozgrzewki;)) dla zawodników np. grę w piłkarzyki, a firma Mega Pizza zadba o poczęstunek.

Pełna rozpiska grup wygląda następująco:

DEBEL KOBIET

MIXT

DEBEL MĘŻCZYZN

Regulamin i szczegóły Grand Prix można znaleźć w KOMUNIKACIE ORGANIZACYJNYM.

Na turniej zapraszamy w niedzielę – 27 września – do hali VIA SPORT – ul. Inwalidów Wojennych 2 (za basenem). Start o godz. 9.00!

DO ZOBACZENIA NA BOISKU!

grand-prix-debel-jaworzno