Kolejne medale dla Jaworzna
18 marzec

Kolejny weekend i kolejne występy badmintonistów KS WOLANT na dużych turniejach za nami! Tym razem także udało się naszym reprezentantom powalczyć o medale :)

Seniorzy zaliczyli wyjazd na do Częstochowy na II POLISH OPEN SENIORS 2024. W tych międzynarodowych zwodach jaworznicki klub reprezentowali: Maria Rzeźniczek, Beata Białek, Magdalena Serwaczak, Tomasz Chmura, Łukasz Roik oraz Dariusz Opatrzyk.

Najlepiej wypadła nasza najbardziej doświadczona zawodniczka – „Ula”, która w grze singlowej w kat. 65+ wywalczyła srebrny krążek, natomiast w grze mieszanej, z partnerem Grzegorzem Gołębiowskim (MKS Orlicz Suchedniów), również w kat.65+ zdobyli trzecie miejsce.

Z kolei młodzież naszego klubu wybrała się na Krajowy Turniej U-13 do Baranowa. W tych zawodach w grach pojedynczych i podwójnych bardzo dobrze zaprezentowali się: Julia Sienkiewicz, Zuzanna Łysak, Jakub Grabowski oraz Dominik Ardelli. Najlepszą lokatę zajęły Julia i Zuzia, które podtrzymały formę z Super Grand Prix Polski i ponownie wspólnie stanęły na trzecim stopniu podium

Kolejne starty jaworznickich badmintonistów już w kwietniu :)