VII Mistrzostwa Jaworzna w badmintonie
21 lipiec

VII Mistrzostwa Jaworzna w badmintonie

Lato w pełni, słońce wysoko, większość z nas myślami jest przy urlopie (oczekiwanym lub minionym ;)), a ekipa WOLANTA już pracuje nad organizacją kolejnego turnieju :) Nie może być inaczej, gdyż pierwsze powakacyjne zawody zaplanowaliśmy już na pierwszy weekend września. A turniejem tym będą VII Mistrzostwa Jaworzna w Badmintonie im. Mirosława Ciołczyka – dwudniowa impreza, która łączy w sobie kilka oddzielnych zawodów, a także rywalizację amatorów z weteranami, uczniów z nauczycielami i nie tylko :)

Mnogość kategorii oraz kilka różnych pokoleń zawodników gwarantują, że grania w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS, w weekend 3-4 września będzie naprawdę sporo!

W turnieju głównym, w grze pojedynczej i podwójnej, zmierzą się bardziej i mniej doświadczeni fani kometki. W turnieju dzieci samodzielne rozgrywki stoczą między sobą najmłodsi adepci badmintona. Natomiast Memoriał Mirosława Ciołczyka skupi się tradycyjnie na rywalizacji samorządowców i pracowników oświaty.

Rywalizacja deblowa i mixtowa, podobnie jak latach ubiegłych, będzie jednocześnie częścią pierwszego tegorocznego turnieju w ramach Grand Prix w grach podwójnych. Jeśli stali bywalcy nie zawiodą i tym razem, to możemy się spodziewać udziału zawodników z całego Śląska i Małopolski, a może także zza granicy!

Zapisy zawodników chętnych do wzięcia udziału w imprezie już wystartowały!! Wszyscy chętni mogą nadsyłać swoje zgłoszenia na adres e-mail: lukasz.roik@gmail.com. Lista zgłoszeń zostanie zamknięta 31 sierpnia, o godz. 22.00.

O wszelkich szczegółach zawodów – kategoriach rozgrywkowych, warunkach zgłoszenia, obowiązkach zawodników itp. można przeczytać w REGULAMINIE IMPREZY.

Już niebawem opublikujemy także szczegóły dotyczące tegorocznego cyklu Grand Prix, w chwili obecnej ustalamy jeszcze dokładne terminy kolejnych zawodów.

Wszelkie informacje można także uzyskać pod numerem telefonu: 889-447-555.

plakat mistrzostw jaworzna 2022