Grand Prix Jaworzna w grach podwójnych
13 wrzesień

Grand Prix Jaworzna w grach podwójnych

Wszystkich fanów badmintona zapraszamy na kolejną imprezę sportową organizowaną przez Klub Sportowy WOLANT we współpracy z firmą VIA SPORT! Tym razem do rywalizacji zachęcamy zawodników, którzy chcą się sprawdzić w grze podwójnej – w deblach i mixtach. Startujący 27 września cykl Grand Prix będzie się w sumie składał z czterech turniejów, więc potknięcie w jednym łatwo będzie można nadrobić w innych, cały czas mając szansę na ostateczny sukces. Ten z kolei będzie świetną okazją do zrobienia sobie dodatkowego prezentu „pod choinkę” gdyż ostatnie zawody zaplanowano na 13 grudnia.

– Po kilku turniejach dla zawodników indywidualnych, tym razem postanowiliśmy zorganizować zmagania dla badmintonowych par. Przez nasze treningi często przewijają się zarówno duety rodzinno-małżeńskie, jak i koleżeńsko-zawodowe więc mamy nadzieję na silną reprezentację z Jaworzna. Do rywalizacji zaprosimy też oczywiście koleżanki i kolegów z miast sąsiednich, których poznaliśmy w tym roku na różnych turniejach poza naszym miastem – wyjaśnia Dariusz Opatrzyk z KS „WOLANT”.

Grand Prix Jaworzna w badmintonie w grach podwójnych to cykl czterech turniejów, które będą się odbywały przez cztery kolejne miesiące – 27 września, 18 października, 22 listopada i – finałowy – 13 grudnia.  Zawodnicy, którzy wezmą udział w Grand Prix, będą się mogli zmagać w czterech różnych kategoriach, a każdy uczestnik będzie mógł zagrać w dwóch z nich. Rywalizacja toczyć się będzie w grze w grze deblowej pań (open), w grze deblowej panów – dwie kategorie: do 40 roku życia i powyżej 40 roku życia oraz w mikście (open). Duety, które wywalczą podium w poszczególnych zawodach będą mogły liczyć na atrakcyjne puchary a triumfatorzy całego cyklu otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia do pierwszego turnieju cyklu już sa przyjmowane!! Swój akces do zawodów będzie można zgłosić do 23 września 2015 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem – uks.wolant@wp.pl oraz smsowo, pod nr tel.: 889-447-555. Serdecznie zapraszamy do udziału!!!

Wszelkie kwestie organizacyjne, punktacje zawodów i regulamin rozgrywek można znaleźć w KOMUNIKACIE ORGANIZACYJNYM.