7. Grand Prix rozstrzygnięte
14 luty

7. Grand Prix rozstrzygnięte

Za nami kolejna edycja zmagań badmintonowych duetów w ramach Grand Prix Jaworzna w grach podwójnych! Po raz pierwszy, do wyłonienia zwycięzców cyklu, musiały nam wystarczyć, zamiast czterech, tylko trzy turnieje. Konieczność ominięcia 3. części rozgrywek choć trochę wynagrodziły nam pierwsze dwie odsłony GP, kiedy to uczestnicy podczas jednej imprezy rywalizowali jednocześnie o „dwie korony” – kolejno mistrzów Jaworzna i Mysłowic.

Przed finałowym turniejem w generalce pozostawało wiele niewiadomych, dlatego 19 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS nie brakowało emocji oraz ostrej i zaciętej walki o każdy punkt. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy sukcesu, a wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w Grand Prix! Mamy nadzieję, że już jesienią spotkamy się ponownie, na 9. już odsłonie naszego Grand Prix! :)

*****

Pełna lista zwycięzców zmagań znajduje się TUTAJ.

*****

Galerię zdjęć z turniejów Grand Prix można obejrzeć w naszej GALERII oraz na naszym fanpagu – www.facebook.com/kswolant.

*****

Za pomoc w organizacji całego cyklu VII Grand Prix w grach podwójnych serdeczne dziękujemy Urzędowi Miasta w Jaworznie, Urzędowi Miasta Mysłowice, MCKiS Jaworzno, MOSiR Mysłowice, firmie Mega Pizza oraz wszystkim naszym sponsorom.