Badmintonowe zakończenie sezonu w Jaworznie
10 grudzień

Badmintonowe zakończenie sezonu w Jaworznie

Ostatni turniej Grand Prix oraz pożegnanie z tegorocznym sezonem na jaworznickich parkietach zapowiada się w najbliższą sobotę wyjątkowo atrakcyjnie. Gorycz bliskich pożegnań już teraz osłodził nam fakt, że podczas zapisów ponownie padł rekord frekwencji i na naszych zawodach znowu pojawią się nowe twarze!! To z kolei powoduje, że rywalizacja o „pudło” i ostateczną kolejność na finiszu GP nabierze nowych kolorów. Tym bardziej, że ze wstępnego rozpoznania przeciwników wynika, że odwiedzą nas bardzo doświadczeni badmintoniści :) Zacieramy ręce na samą myśl o emocjonujących pojedynkach :)

Jeśli chodzi o techniczą stronę samych rozgrywek to będzie ona bliźniaczo podobna do rozwiązań z trzeciego turnieju. Rywalizację rozpoczniemy o godzinie 9.00 w hali VIA Sport i ponownie pierwsze na parkiet wybiegną pary deblowe kobiet i mężczyzn, a nieco później rywalizację rozpoczną pary mixtowe. W grupach (ze względu na najmniejszą liczbę zgłoszeń) zagrają Panie, natomiast deble Panów oraz mixty będą grały systemem pucharowym, do dwóch porażek. Nieco inaczej będą wyglądały jedynie mecze finałowe o podium. Na pożeganie z cyklem Grand Prix chcemy nadać im specjalna oprawę, dlatego wszystkie będą rozgrywane dopiero na samym końcu zawodów, na jednym korcie.

Przypominamy, że bezpośrednio po zawodach wszystkich zawodników, którzy będą mieli ochotę, by ostateczne wyniki Grand Prix „omówić” we wspólnym gronie, gorąco zapraszamy na towarzyski posiłek i napitek do lokalu, znajdującego się w bliskim sąsiedztwie hali, na której rozgrywamy turniej. Pragnienie i głód będzie można także oczywiście zaspokoić w trakcie rozgrywek, gdyż partnerzy KS WOLANT – lokale Mega Pizza i Ask for Jack zadbały po raz kolejny o poczęstunek. Z kolei firma Roberto Sport, dzięki udostępnionym „piłkarzykom” pomoże spalić kalorie między meczami :)

Pełna rozpiska meczów podczas IV turnieju Grand Prix Jaworzna w badmintonie amatorów w grach podwójnych wygląda następująco:

DEBEL KOBIET

MIXT

DEBEL MĘŻCZYZN

*****

Przypominamy, że Grand Prix Jaworzna w badmintonie w grach podwójnych to cykl czterech turniejów, które odbywają się przez cztery kolejne miesiące – 27 września (za nami), 18 października (za nami), 22 listopada (za nami) i – finałowy – 12 grudnia.  Zawodnicy, którzy biorą udział w Grand Prix, mogą zmagać w trzech różnych kategoriach, a każdy uczestnik może zagrać w dwóch z nich. Rywalizacja toczyć się będzie w grze deblowej pań (open), w grze deblowej panów (open) oraz w mikście (open). Duety, które wywalczą podium w poszczególnych zawodach będą mogły liczyć na okazjonalne puchary, a triumfatorzy całego cyklu otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Regulamin i szczegóły Grand Prix można znaleźć w KOMUNIKACIE ORGANIZACYJNYM. A galerie z naszych dotychczasowych imprez dostepne są w GALERII WOLANTA oraz na naszym facebookowym fanpag’u.

Na finałowy turniej zapraszamy w sobotę – 12 grudnia – do hali VIA SPORT – ul. Inwalidów Wojennych 2 (za basenem). Start o godz. 9.00!

DO ZOBACZENIA NA BOISKU!

grand-prix-debel-jaworzno