Czas na finałowe rozstrzygnięcia
7 grudzień

Czas na finałowe rozstrzygnięcia

Po rozegraniu trzech turniejów, w klasyfikacji generalnej Grand Prix Jaworzna w grach podwójnych możemy już co prawda wskazać faworytów rozgrywek, ale walka o kolejne stopnie podium ciągle jest otwarta. Do naszych zawodów cały czas dołączają nowe pary, które są w stanie walczyć z najsilniejszymi, a to zarówno podnosi poziom sportowy zawodów, jak i dodaje smaczku boiskowej rywalizacji. Przed nami – 18 grudnia – ostatnia odsłona serii GP, a dzień wcześniej pierwszy w Jaworznie badmintonowy turniej elity – „LI-NING Jaworzno CUP”.

*****

Klasyfikacja końcowa III turnieju (z czterech) w ramach Grand Prix Jaworzna w badmintonie amatorów w grach podwójnych:

Debel kobiet

  1. miejsce – Ewa Lesiuk/Anna Czupioł
  2. miejsce – Beata Białek/Marta Wysypoł
  3. miejsce – Karolina Bułat/Valeria Galicz

Debel meżczyzn

  1. miejsce – Tomasz Matoga/Marek Tondera
  2. miejsce – Przemysław Buda/Adam Gajda
  3. miejsce – Grzegorz Wójcik/Marcin Rykała

Mixt

  1. miejsce – Julia Jurek/Tomasz Matoga
  2. miejsce – Anna Mynarska/Przemysław Buda
  3. miejsce – Beata Białek/Piotr Chrzęszczyk

*****

KLASYFIKACJE GENERALNE PO ROZEGRANIU 3 Z 4 TURNIEJÓW

*****

Przypominamy, że czwarty, finałowy turniej Grand Prix Jaworzna w grach podwójnych rozegrany będzie w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS w centrum Jaworzna – ul. Grunwaldzka 80. Oprócz finału cyklu GP, serdecznie zapraszamy wszystkich fanów kometki także na pozostałe wydarzenia w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Badmintona „Li-Ning Jaworzno CUP”. Spotykamy się już w weekend 17-18 grudnia. O szczegółach imprezy możecie przeczytać TUTAJ. Do zobaczenia!

*****

Za pomoc w organizacji turnieju jak i całego cyklu Grand Prix serdeczne dziękujemy Urzędowi Miasta w Jaworznie, Mega Pizzy oraz Fundacji Energetyka na Rzecz Polski Południowej.