Czas na Grand Prix 2021
16 wrzesień

Czas na Grand Prix 2021

Rozpoczęcie kolejnej – 7. już – edycji Grand Prix w grach podwójnych, po raz kolejny połączyliśmy w tym roku w swoiste „turniejowe combo”. Pierwsze zawody tegorocznego cyklu GP odbędą się już 9 września i będą częścią VI Mistrzostw Jaworzna w badmintonie im. Mirosława Ciołczyka. 

Dla wielbicieli gier podwójnych to świetna okazja żeby podczas jednej imprezy powalczyć o podwójne zaszczyty. Rywalizujący w grach mixtowych i deblowych, oprócz tytułu, medali i nagród w ramach Mistrzostw Jaworzna, będą mieli jednocześnie do zgarnięcia cenne punkty do klasyfikacji generalnej Grand Prix!

VII edycja Grand Prix nie przyniosła żadnych rewolucji regulaminowych (jego pełna treść TUTAJ), w tym roku będziemy jednak bardziej mobilni i zawody rozgrywać będziemy aż na trzech różnych halach. Pełny terminarz przedstawia się następująco:

  1. Pierwszy turniej – 9 października 2021 r. – Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 80, w ramach VI Mistrzostw Jaworzna w badmintonie
  2. Drugi turniej – 27 listopada 2021 r. – MOSiR Mysłowice, ul. Bończyka 32z, w ramach Mistrzostw Mysłowic w badmintonie
  3. Trzeci turniej – 18 grudnia 2021 r. – VIA SPORT Jaworzno, ul. Inwalidów Wojennych 20 (za basenem)
  4. Czwarty turniej – 29 stycznia 2022 r. – Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 80

Zapisy zawodników chętnych do wzięcia udziału w pierwszym turnieju (połączonym z Mistrzostwami Jaworzna) już wystartowały!! Wszyscy chętni mogą nadsyłać swoje zgłoszenia na adres e-mail: robert.borszcz@bigserwis.pl. Lista zgłoszeń zostanie zamknięta 6 października, o godz. 20.00.

O wszelkich szczegółach zawodów – kategoriach rozgrywkowych, nagrodach, warunkach zgłoszenia, obowiązkach zawodników itp. można przeczytać w REGULAMINIE MISTRZOSTW JAWORZNA. Zasady całego cyklu Grand Prix można natomiast znaleźć TUTAJ.

Wszelkie informacje można także uzyskać pod numerem telefonu: 889-447-555.

REGULAMIN-VI-GP GRAND PRIX 2021 ver.2