Druga edycja Grand Prix w grach podwójnych
9 wrzesień

Druga edycja Grand Prix w grach podwójnych

Nie mogło być inaczej! Po bardzo udanej ubiegłorocznej edycji Grand Prix Jaworzna w grach podwójnych, w której wzięło udział ponad 100 zawodników z 16 miast całej Polski, w tym roku zdecydowaliśmy się na kontynuację tej imprezy! Już w październiku wystartuje II cykl turniejów GP, a na zwieńczenie zmagań amatorów – w grudniu – przygotowaliśmy prawdziwą badmintonową bombę!! Na boisku zaprezentują się bowiem w turnieju elity najlepsi polscy zawodnicy!

Podobnie jak w roku ubiegłym – II Grand Prix Jaworzna w badmintonie w grach podwójnych będzie się składało z cyklu czterech turniejów. Dwa z nich odbędą się w październiku, a kolejne w listopadzie i grudniu. A dokładnie: 1 października, 29 października, 26 listopada oraz 18 grudnia. Nie zmieni się także ani system rozgrywek ani turniejowe kategorie i ponownie do udziału w zawodach zapraszamy męskie i żeńskie pary deblowe oraz mixty. Duety, które wywalczą podium w poszczególnych zawodach będą mogły oczywiście liczyć na okolicznościowe puchary a triumfatorzy całego cyklu otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Dodatkową atrakcją dla uczestników tegorocznych zawodów, a także dla wszystkich fanów badmintona w Jaworznie i miastach ościennych, będzie możliwość podziwiania zmagań reprezentantów Polski oraz zawodników ze ścisłego zaplecza kadry narodowej, którzy wezmą udział w turnieju elity, jaki zaplanowaliśmy na 17 grudnia 2016 r. Otrzymaliśmy już „zielone światło” od Polskiego Związku Badmintona na organizację tego wydarzenia i obecnie pracujemy nad domknięciem szczegółów.

Wszelkie kwestie organizacyjne, punktacje zawodów i informację o zapisach do poszczególnych edycji Grand Prix można znaleźć w REGULAMINIE II GRAND PRIX JAWORZNA W GRACH PODWÓJNYCH.

plakat - GPII