Dwa turnieje GP2018 za nami
2 grudzień

Dwa turnieje GP2018 za nami

W listopadzie ponownie dobrnęliśmy do półmetku naszego Grand Prix w grach podwójnych. To znaczy, że za nami są już dwa z czterech turniejów tegorocznego cyklu GP.

W drugim turnieju – rozegranym 25 listopada w hali Via Sport Racket Center – mogliśmy zaobserwować pewne rotacje w składach par deblowych i mikstowych występujących w pierwszych zawodach, pojawiło się także kilka nowych duetów, które włączyły się w walkę o punkty do klasyfikacji generalnej. Nie było to jednak zadanie łatwe, bo batalia o podium była jak zwykle zacięta. Najlepiej w turniejowej rywalizacji poradzili sobie:

Debel kobiet:

  1. miejsce – Beata Białek/Anna Mynarska
  2. miejsce – Patrycja Szafarczyk/Katarzyna  Klepek
  3. miejsce – Katarzyna Michalska/Anna Czupioł

Debel mężczyzn:

  1. miejsce – Adam Gajda/Krzysztof Kotas
  2. miejsce – Jakub Imielski / Bartosz Turski
  3. miejsce – Paweł Gasz / Wojciech Kałamaga

Mixt:

  1. miejsce – Anna Mynarska/Łukasz Brudek
  2. miejsce – Patrycja Szafarczyk/Adam Gajda
  3. miejsce – Katarzyna Klepek / Grzegorz Brudek

Gratulujemy zwycięzcom i przypominamy, że kolejny – trzeci z czterech – turniej w ramach IV Grand Prix Jaworzna w badmintonie w grach podwójnych odbędzie się już 16 grudnia 2018 r. Już teraz zachęcamy wszystkich chętnych do zapisów! Punktacja Grand Prix, mimo że – szczególnie w deblu kobiet – ma już swoich cichych faworytów,  to pozwala ciągle na walkę o najwyższe cele w generalce. Nagrody czekają!  :) Zapraszamy! Wszelkie szczegóły organizacyjne można znaleźć TUTAJ.

Informujemy jednocześnie, że zmianie uległ termin turnieju finałowego – zostanie on rozegrany 20 stycznia 2019 r.

*****

Zdjęcia z I i II turnieju Grand Prix 2018 można obejrzeć w naszej GALERII oraz na naszym fanpagu – www.facebook.com/kswolant.

*****

KLASYFIKACJA GENERALNA PO ROZEGRANIU 2 Z 4 TURNIEJÓW

*****

Za pomoc w organizacji poszczególnych turniejów, jak i całego cyklu Grand Prix, serdeczne dziękujemy Urzędowi Miasta w JaworznieGrupie TAURONFundacji „Energetyka na Rzecz Polski Południowej”, Mega Pizzy oraz naszemu gospodarzowi Via Sport Racket Center.

GRAND PRIX 2018 ver.2