Grand Prix 2018 nadchodzi!
8 październik

Grand Prix 2018 nadchodzi!

Już po raz czwarty wystartuje tej jesieni flagowa impreza organizowana przez KS WOLANT – Grand Prix w grach podwójnych! Już dziś zachęcamy wszystkich fanów badmintona do rezerwacji terminów na wszystkie cztery odsłony cyklu – zapisy do pierwszego turnieju GP już wystartowały!

Grand Prix w grach podwójnych to badmintonowa impreza ciesząca się największą popularnością w Jaworznie. Od trzech lat regularnie startuje w niej ok. stu zawodników niemal z całej Polski, a wśród nich nie brakuje stałych bywalców turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych, mogących się pochwalić wieloma medalami i tytułami.

Grand Prix Jaworzna w badmintonie w grach podwójnych 2018 będzie się składało z cyklu czterech turniejów, jednego w każdym miesiącu, od października 2018 r. do stycznia 2019 r. Zaplanowane terminy kolejnych zawodów są następujące: 28 października, 25 listopada, 16 grudnia oraz 13 stycznia. Do udziału w zawodach zapraszamy ponownie męskie i żeńskie pary deblowe oraz mixty. Duety, które wywalczą podium w poszczególnych zawodach będą mogły oczywiście liczyć na okolicznościowe puchary a triumfatorzy całego cyklu otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia do pierwszego turnieju cyklu już są przyjmowane!! Swój akces do zawodów można zgłaszać do 24 października za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem – uks.wolant@wp.pl oraz smsowo, pod nr tel.: 889-447-555. Serdecznie zapraszamy do udziału!!!

Wszelkie kwestie organizacyjne, punktacje zawodów i informację o zapisach do poszczególnych edycji Grand Prix można znaleźć w REGULAMINIE IV GRAND PRIX JAWORZNA W GRACH PODWÓJNYCH.

A jak bawiliśmy się podczas poprzednich edycji GP możecie sprawdzić w naszej GALERII oraz na facebookowym fanpage’u KS WOLANT.

grand-prix-jaworzno-2018