GRAND PRIX po raz trzeci!
21 Wrzesień

GRAND PRIX po raz trzeci!

Zgodnie już z tradycją, jesienią, KS WOLANT zaprasza do Jaworzna wszystkich fanów badmintona na kolejną edycję Grand Prix w grach podwójnych. Cykl składający się z czterech turniejów rozpocznie się 1 października, a finałowe zmagania odbęda się 17 grudnia. Zapisy do pierwszego turnieju GP już wystartowały!

Grand Prix Jaworzna w grach podwójnych to badmintonowa impreza ciesząca się największą popularnością w naszym mieście. Od dwóch lat regularnie startuje w niej ok. stu zawodników niemal z całej Polski, a wśród nich nie brakuje stałych bywalców turniejów ogólopolskich i międzynarodowych, mogących się pochwalić wieloma medalami i tytułami.

W tym roku organizatorzy GP nie wprowadzili do regulaminu imprezy żadnych rewolucyjnych zmian więc stali bywalcy zawodów wiedzą dokładnie czego mogą się spodziewać. A o wszelkich szczegółach można przeczytać TUTAJ.

Jeśli chodzi o podstawy – Grand Prix Jaworzna w badmintonie w grach podwójnych będzie się składało z cyklu czterech turniejów. Dwa z nich odbędą się w październiku, a kolejne w listopadzie i grudniu. A dokładnie: 1 października, 29 października, 26 listopada oraz 17 grudnia. Do udziału w zawodach zapraszamy ponownie męskie i żeńskie pary deblowe oraz mixty. Duety, które wywalczą podium w poszczególnych zawodach będą mogły oczywiście liczyć na okolicznościowe puchary a triumfatorzy całego cyklu otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia do pierwszego turnieju cyklu już są przyjmowane!! Swój akces do zawodów można zgłaszać do 27 września za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem – uks.wolant@wp.pl oraz smsowo, pod nr tel.: 889-447-555. Serdecznie zapraszamy do udziału!!!

Wszelkie kwestie organizacyjne, punktacje zawodów i informację o zapisach do poszczególnych edycji Grand Prix można znaleźć w REGULAMINIE III GRAND PRIX JAWORZNA W GRACH PODWÓJNYCH.

A jak bawiliśmy się podczas poprzednich edycji GP możecie sprawdzić w naszej GALERII oraz na facebookowym fanpage’u KS WOLANT.

GRAND-PRIX3_plakat