I turniej II Grand Prix przed nami
29 wrzesień

I turniej II Grand Prix przed nami

W najbliższą sobotę rozpocznie się rywalizacja w II Grand Prix Jaworzna w badmintonie w grach podwójnych. Podobnie jak w roku ubiegłym fani badmintona nie zawiedli i licznie zgłosili się do turniejowej rywalizacji, a wśród zawodniczek i zawodników, oprócz reprezentantów KS WOLANT, ponownie nie brakuje gości z okolicznych miast. „Pierwszy gwizdek” już 1 października o godz. 9.00 w hali sportowej VIA SPORT. Zapraszamy!!

Rywalizację turniejową zaczniemy od gier deblowych kobiet i mężczyzn. Mecze chcemy zacząć punktualnie o godz. 9.00, dlatego prosimy wszystkich zawodników o przybycie na hale odpowiednio wcześniej żeby zdążyć się przygotować do spotkań, zapoznać się z rywalami oraz dać nam chwilę na słowo wstępne i przywitanie gości :)

Zawodnicy biorący udział w GP nie musza się martwic o prowiant i ciepłe napoje, gdyż ponownie partner KS WOLANT – MEGA PIZZA – przygotował dla uczestników poczęstunek. Osoby, które będą uczestniczyły w rywalizacji dłużej będą także miały możliwość dodatkowego zamówienia obiadów.

W celu zapoznania się ze wszystkimi szczegółami turnieju bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z REGULAMINEM IMPREZY!! Od ostatniej publikacji zaszła w nim jedna istotna zmiana – II turniej cyklu Grand Prix przeniesiono z 29 na 30 października!!

Na pierwszy turniej II Grand Prix Jaworzna w badmintonie w grach podwójnych zapraszamy w sobotę – 1 października – do hali VIA SPORT – ul. Inwalidów Wojennych 2 (za basenem). Start zawodów o godz. 9.00!

DO ZOBACZENIA NA BOISKU!

plakat-gpii-2