II turniej GP przed nami
16 październik

II turniej GP przed nami

II turniej w ramach Grand Prix Jaworzna w badmintonie amatorów w grach podwójnych już w niedzielę! Jeśli w pierwszej odsłonie zmagań zaskoczyła nas liczba prawie 50 zawodników, to prawie 60 zgłoszeń do obecnych zawodów jest niemal szokiem! Oczywiście pozytywnym :) Cieszymy się, że wśród nas pojawię się nowi badmintoniści, chcący wziąć udział w naszych mistrzostwach. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi drugiego turnieju.

Podobnie jak podczas pierwszych zawodów, zmagania rozpoczynamy o godz. 9.00. Tym razem pierwsze na parkiet wybiegną pary deblowe kobiet i mężczyzn, a nieco później – ok. godz. 12.00 – rywalizacje rozpoczną pary mixtowe. Duża ilość zawodników spowodowała, że zmieni się nieco system rozgrywania spotkań – drugi turniej rozgrywany będzie systemem pucharowym, do dwóch przegranych meczy, w każdej kategorii. Przerwę pomiędzy meczami po raz kolejny pomogą  wypełnić partnerzy KS WOLANT, którzy udostępnili dla zawodników np. grę w piłkarzyki, a firma Mega Pizza zadba o poczęstunek.

Część par deblowych w pierwszej rundzie jest rozstawionych i otrzymały one wolny los, co powoduje, że rozpoczną one grę dopiero o godzinie 11.00!! Będą to:

  • w deblu kobiet – Trzcionkowska/Trzcionkowska
  • w deblu mężczyzn – Urbanik/Gasiniec, Wójcik/Maczuga, Borszcz/Konieczny, Probierz/Wieczorek.

Pełna rozpiska meczów wygląda następująco:

DEBEL KOBIET

MIXT

DEBEL MĘŻCZYZN

*****

Przypominamy, że Grand Prix Jaworzna w badmintonie w grach podwójnych to cykl czterech turniejów, które będą się odbywały przez cztery kolejne miesiące – 27 września (za nami), 18 października (obecny), 22 listopada i – finałowy – 13 grudnia.  Zawodnicy, którzy wezmą udział w Grand Prix, będą się mogli zmagać w trzech różnych kategoriach, a każdy uczestnik będzie mógł zagrać w dwóch z nich. Rywalizacja toczyć się będzie w grze w grze deblowej pań (open), w grze deblowej panów (open) oraz w mikście (open). Duety, które wywalczą podium w poszczególnych zawodach będą mogły liczyć na okazjonalne puchary a triumfatorzy całego cyklu otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Regulamin i szczegóły Grand Prix można znaleźć w KOMUNIKACIE ORGANIZACYJNYM.

Na turniej zapraszamy w niedzielę – 18 października – do hali VIA SPORT – ul. Inwalidów Wojennych 2 (za basenem). Start o godz. 9.00!

DO ZOBACZENIA NA BOISKU!

grand-prix-debel-jaworzno