III turniej Grand Prix 2016
24 listopad

III turniej Grand Prix 2016

Już w sobotę – 26 listopada – ponownie spotkamy się w Jaworznie na kolejnym turnieju tegorocznego cyklu Grand Prix w grach podwójnych. Wśród uczestników naszej imprezy po raz kolejny przywitamy zupełnie nowych zawodników, którzy będą się starali powalczyć z dotychczasowymi faworytami i liderami klasyfikacji generalnej o najwyższe lokaty. A oto jak przedstawia się zestawienie par na najbliższe zawody:

DEBEL KOBIET

DEBEL MĘŻCZYZN

MIXT

*****

Na trzeci turniej II Grand Prix Jaworzna w badmintonie w grach podwójnych zapraszamy w sobotę – 26 listopada – do hali VIA SPORT – ul. Inwalidów Wojennych 2 (za basenem). Start zawodów o godz. 9.00! Przypominamy, że rywalizację rozpoczniemy od gier deblowych kobiet i mężczyzn, a nieco później rozpoczną się zmagania mixtów. Przypomianmy także, że o poranny poczęstunek ponownie zadba nasz partner – firma Mega Pizza, a dla chętnych osób będzie także możliwość zamówienia ciepłych posiłków na godziny popołudniowe.

W celu zapoznania się ze wszystkimi szczegółami cyklu Grand Prix 2016 bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z REGULAMINEM IMPREZY!!

Już teraz wszystkich zapraszamy także na nasz grudniowy, finałowy turniej Grand Prix, który połączony będzie z Ogólnopolskim Turniejem „LI-NING Jaworzno CUP”. Oprócz amatorów badmintona na profesjonalnie przygotowanych boiskach zmierzą się także zawodnicy w kategoriach Elite oraz Masters. O szczegółach imprezy można przeczytać TUTAJ.

Zapraszamy!!!

plakat-gpii-2