Koniec roku – Grand Prix w toku
31 grudzień

Koniec roku – Grand Prix w toku

Ostatni badmintonowy turniej w Jaworznie w tym roku nie oznaczał tym razem jednocześnie rozstrzygnięcia Grand Prix w grach podwójnych. Mimo że finał GP odbędzie się dopiero w styczniu 2019 r., to 3 turniej cyklu, rozegrany 16 grudnia, dostarczył jak zwykle sporo boiskowych emocji. Duży w tym udział miały także pary debiutujące w rozgrywkach, które przebojem wdarły się na turniejowe podium!

Mimo dobrej postawy „debiutantów”, także dotychczasowi liderzy poszczególnych kategorii pokazali się z dobrej strony i umocnili swoje pozycje w generalce. Ciągle jednak różnice punktowe pomiędzy kolejnymi duetami nie są na tyle duże, żeby można już było rozdawać medale :)

W trzecim turnieju GP 2018 na podium stanęli:

Debel kobiet:

  1. miejsce – Beata Białek/Anna Mynarska
  2. miejsce – Patrycja Szafarczyk/Katarzyna  Klepek
  3. miejsce – Dominika Masłowska/Paulina Maczuga

Debel mężczyzn:

  1. miejsce – Adam Gajda/Szymon Piątek
  2. miejsce – Łukasz Brudek/Grzegorz Brudek
  3. miejsce – Paweł Gasz/Wojciech Kałamaga

Mixt:

  1. miejsce – Anna Mynarska/Łukasz Brudek
  2. miejsce – Patrycja Szafarczyk/Adam Gajda
  3. miejsce – Beata Białek/Yurii Nykonenko

Gratulujemy zwycięzcom i przypominamy, że ostatni – finałowy – turniej w ramach IV Grand Prix Jaworzna w badmintonie w grach podwójnych odbędzie się 20 stycznia 2019 r. Już teraz zachęcamy wszystkich chętnych do zapisów! Nie od dziś przecież wiadomo, że najlepiej nowy rok zacząć od porządnej badmintonowej roz(g)rywki! 😉 Wszelkie szczegóły organizacyjne można znaleźć TUTAJ.

*****

Zdjęcia ze wszystkich turniejów Grand Prix 2018 można obejrzeć w naszej GALERII oraz na naszym fanpagu – www.facebook.com/kswolant.

*****

KLASYFIKACJA GENERALNA PO ROZEGRANIU 3 Z 4 TURNIEJÓW

*****

Za pomoc w organizacji poszczególnych turniejów, jak i całego cyklu Grand Prix, serdeczne dziękujemy Urzędowi Miasta w JaworznieGrupie TAURONFundacji „Energetyka na Rzecz Polski Południowej”, Mega Pizzy oraz naszemu gospodarzowi Via Sport Racket Center.

GRAND PRIX 2018 ver.2