Mysłowickie zmagania rozstrzygnięte
2 grudzień

Mysłowickie zmagania rozstrzygnięte

W ramach „pierwszego mysłowickiego combo”, w dniach 27-28 listopada, wyłoniliśmy badmintonowych mistrzów miasta na rok 2021, rozegraliśmy drugi turniej cyklu Grand Prix i obserwowaliśmy zmagania młodych adeptów kometki w ramach „Turnieju Dzieci”.

Na parkiecie hali MOSiR Mysłowice nie brakowało – jak zwykle podczas naszych turniejów 😉 – zaciętej walki, gorących emocji i spektakularnych akcji! Cykl GP ma już swoje długie tradycje więc nie dziwi fakt, że największym zainteresowaniem podczas turnieju cieszyły się gry podwójne. Tradycyjnie, w stosunku do pierwszej odsłony zmagań, zaobserwować było można sporą roszadę w parach i pojawienie się nowych duetów. Wpływ tego typu zmian jak zwykle ma pozytywny wpływ na klasyfikację generalną, która po dwóch turniejach jest w prawie wszystkich kategoriach bardzo wyrównana.

Zmienić to może 3. turniej Grand Prix 2021, który rozegramy już 18 grudnia!! Tym razem zobaczymy się ponownie w Jaworznie, w hali VIA SPORT. Zapisy już wystartowały! Zgłoszenia przyjmuje sędzia główny: robert.borszcz@bigserwis.pl.

Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z REGULAMINEM i samodyscyplinę. W turnieju mysłowickim pojawiły się niestety przypadki „przeoczenia” kwestii licencyjnych i zmuszeni byliśmy anulować wyniki dwóch par, biorących udział w amatorskich zmaganiach.

*****

PEŁNE WYNIKI MISTRZOSTW MYSŁOWIC W BADMINTONIE

*****

KLASYFIKACJA GENERALNA PO ROZEGRANIU 2 Z 4 TURNIEJÓW

*****

Wszelkie informacje można także uzyskać pod numerem telefonu: 889-447-555.

GRAND PRIX 2021 ver.3