Ostatni turniej GP przed nami!
6 grudzień

Ostatni turniej GP przed nami!

Przypominamy, że kolejny – czwarty i ostatni – turniej w ramach Grand Prix Jaworzna w badmintonie amatorów w grach podwójnych odbędzie się W SOBOTĘ – 12 GRUDNIA. Jak zwykle do zapisów gorąco zapraszamy zarówno zawodników, którzy już brali udział w naszych zawodach, jak i nowych, chętnych do sprawdzenia swoich umiejętności badmintonistów. Zapisy będą przyjmowane do WTORKU – 8 GRUDNIA.

Turniejowe rozgrywki rozpoczniemy ponownie o godzinie 9.00 w hali VIA Sport i ponownie pierwsze na parkiet wybiegną pary deblowe kobiet i mężczyzn, a nieco później rywalizację rozpoczną pary mixtowe. Pełną rozpiske spotkań opublikujemy zapewne w czwartek wieczorem.

Wszystkich, którzy będą mieli ochotę, by ostateczne wyniki Grand Prix „omówić” we wspólnym gronie, gorąco zachęcamy do zarezerwowania sobie w sobotę – 12 grudnia – większej ilośći czasu, gdyż bezpośrednio po zawodach planujemy wyjście na towarzyski posiłek i napitek do lokalu, znajdującego się w bliskim sąsiedztwie hali, na której rozgrywamy turniej.

Swój akces do zawodów można zgłosić za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem – uks.wolant@wp.pl oraz smsowo, pod nr tel.: 889-447-555. Serdecznie zapraszamy do udziału!!!

Wszelkie kwestie organizacyjne, punktacje zawodów i regulamin rozgrywek można znaleźć w KOMUNIKACIE ORGANIZACYJNYM.

ZAPRASZAMY!!

Relacja z I turnieju Grand Prix
Relacja z II turnieju Grand Prix
Relacja z III turnieju Grand Prix