Półmetek Grand Prix 2017
12 listopad

Półmetek Grand Prix 2017

Za nami dwa z czterech turniejów tegorocznego cyklu Grand Prix Jaworzna w grach podwójnych! Druga odsłona GP2017 pozwoliła zaprezentować się na parkiecie hali Via Sport Racket Center kilku nowym zawodniczkom i zawodnikom oraz całej masie duetów deblowych i mikstowych w nowych składach. „Świeża krew” na boisku pozytywnie wpłynęła na rywalizację oraz mocno zaostrzyła i urozmaiciła walkę o podium.

Edycja 2017 naszej badmintonowej rywalizacji jest rekordowa nie tylko pod względem liczby uczestników ale także ilości roszad w parach biorących udział w zmaganiach. Powoduje to, że na szczycie klasyfikacji generalnej są jak na razie najwierniejsi sobie partnerzy. Jednocześnie pozwala to na walkę o podium w generalce także duetom, które później przystapiły lub zamierzają przystapić do Grand Prix.

A oto jak nowe pary wpłynęły na ostateczny kształt podium i kto tym razem stanął na „pudle” turnieju nr 2.:

Debel kobiet:

  1. miejsce – Justyna Herman/Danuta Korbel
  2. miejsce – Anna Mynarska/Patrycja Szafraczyk
  3. miejsce – Katarzyna Szafraniec/Julia Jurek

Debel meżczyzn:

  1. miejsce – Marek Tondera/Tomasz Proszek
  2. miejsce – Przemysław Buda/Piotr Chrzęszczyk
  3. miejsce – Grzegorz Brudek/Łukasz Brudek

Mixt:

  1. miejsce – Katarzyna Szafraniec/Tomasz Proszek
  2. miejsce – Patrycja Makocka/Dariusz Opatrzyk
  3. miejsce – Anna Mynarska/Przemysław Buda

Gratulujemy zwycięzcom i przypominamy, że kolejny – trzeci z czterech – turniej w ramach III Grand Prix Jaworzna w badmintonie w grach podwójnych odbędzie się już za niespełna dwa tygodnie – 26 listopada 2017 r. Już teraz zachęcamy wszystkich chętnych do zapisów! Wspomniane powyżej „roszady w składach”, a także sama punktacja zawodów, powodują że nieobecność na jednym turnieju wcale nie wyklucza końcowego sukcesu w całym cyklu, w którym do wygrania – jak zawsze – są atrakcyjne nagrody! Poza tym, chyba każdy się zgodzi – najważniejsza jest dobra zabawa i miłe spędzenia czasu wśród pozytywnie i badmintonowo nakręconych ludzi! :) Więc tym bardziej zapraszamy! Wszelkie szczegóły organizacyjne można znaleźć TUTAJ.

*****

Galerię zdjęć z I i II turnieju Grand Prix 2017 można obejrzeć na naszym fanpagu – www.facebook.com/kswolant oraz w klubowej GALERII KS WOLANT.

*****

KLASYFIKACJA GENERALNA PO ROZEGRANIU 2 z 4 TURNIEJÓW

*****

Za pomoc w organizacji drugiego turnieju, jak i całego cyklu Grand Prix serdeczne dziękujemy Urzędowi Miasta w Jaworznie, Grupie TAURON, Mega Pizzy oraz naszemu gospodarzowi Via Sport Racket Center.

GRAND PRIX II ver.3.0 - clean