Rodzinna Olimpiada Sportowa z WOLANT’em
1 czerwiec

Rodzinna Olimpiada Sportowa z WOLANT’em

Po serii imprez zorganizowanych w Jaworznie, tym razem z kolejnym turniejem przenosimy się do naszego drugiego miasta partnerskiego – Mysłowic. Także tutaj będziemy promować badmintona i zaprosimy do gry wszystkich chętnych, w każdym wieku! Najnowasza impreza odbędzie się 11 czerwca, podczas Rodzinnej Olimpiady Sportowej, rozgrywanej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 (ul. Wybickiego 97).

Cała olimpiada, a więc także nasze zawody, są organizowane w ramach integracji społeczności lokalnych i będą miała charakter czysto rekreacyjny. Zabawa zacznie się właśnie od turnieju badmintona, nad którym piecze będzie sprawował Klub Sportowy WOLANT. Zaplanowano trzy kategorie wiekowe – dla dzieci szkół podstawowych, dla młodzieży gimnazjalnej oraz dla wszystkich starszych – od szkół ponadgimnajzalnych do Uniwersytetu Trzeciego Wieku 😉 Zapisy będą prowadzone w dniu imprezy, na hali przy ZSP2, a klasyfikacja będzie prowadzona osobno dla pań i panów. Star gier przewidziano na godz. 11.30.

Poza emocjami badmintonowymi, ekipa ZSP2 przygotowała także sporo emocji z myślą o dzieciach i całych rodzinach. Wśród atrakcji jakie będą dostepne na terenie szkoły można wymienić m.in.: dmuchany zamek, malowanie twarzy, loterie fantową, nauke tańca, czy stoiska z watą cukrową i balonami. Ze wszystkiego będzie można korzystać w godz. 14.00-17.00. Organizacja imprezy możliwa jest dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miejskiego w Mysłowicach.

Zapraszamy w sobotę – 11 czerwca – do Mysłowic (dzielnica Morgi), na ul. Wybickiego 79 – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2. Do zobaczenia! :)

ZSZP2 - plakat zawody - 30v2016b