Ruszyły zapisy do Otwartych Mistrzostw Jaworzna w Badmintonie im. Mirosława Ciołczyka
6 kwiecień

Ruszyły zapisy do Otwartych Mistrzostw Jaworzna w Badmintonie im. Mirosława Ciołczyka

Na sympatyków badmintona z Jaworzna i okolic czeka w maju kolejna okazja do wspólnej rywalizacji. Właśnie ruszyły zapisy do Otwartych Mistrzostw Jaworzna w Badmintonie im. Mirosława Ciołczyka, które odbędą się 11 maja 2019 r. w Hali Sportowej MCKiS przy ul. Inwalidów Wojennych 18.

Tegoroczna impreza będzie rozgrywana czwarty rok z rzędu i stanowi połączenie dotychczasowego „podwójnego turnieju” – czyli Otwartych Mistrzostw Jaworzna w Grach Podwójnych oraz Memoriału Mirosława Ciołczyka skierowanego do pracowników oświaty i samorządu. Teraz w ramach jednych zawodów mogą się na boisku spotkać wszyscy fani kometki, choć oczywiście przygotowano dla nich oddzielne kategorie. Dodatkowo w ramach imprezy będzie się także odbywała rywalizacja najmłodszych wielbicieli badmintona w kategoriach U11, U13 i U15.

Impreza, jak co roku, poświęcona jest pamięci naszego kolegi Mirka Ciołczyka, wieloletniego dyrektora Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, który był gorącym fanem badmintona i znakomitym graczem. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy sympatycy badmintona, bez względu na wiek, płeć, wykonywany zawód oraz poziom sportowy. W ramach rywalizacji przewidziano zarówno kategorie singlowe, jak i podwójne, a osoby stawiające pierwsze kroki w naszej dyscyplinie będą mogły „pobawić” się w turniejowej oprawie, w ramach kategorii „for fun”.

Zapisy już wystartowały więc wszyscy chętni mogą nadsyłać swoje zgłoszenia na adres e-mail: robert.borszcz@bigserwis.pl. Lista zgłoszeń zostanie zamknięta 9 maja, o godz. 12.00.

O wszelkich szczegółach imprezy – kategoriach rozgrywkowych, nagrodach, warunkach zgłoszenia, obowiązkach zawodników itp. można przeczytać w REGULAMINIE IMPREZY. Można znaleźć w nim także wzór oświadczenia dla opiekunów zawodników nieletnich.

Wszelkie informacje można także uzyskać pod numerem telefonu: 889-447-555.

Serdecznie zapraszamy!!

badminton_memoriał_2019-plakat