Trzecie Grand Prix czas zacząć!
29 wrzesień

Trzecie Grand Prix czas zacząć!

Przed nami pierwszy z badmintonowych turniejów tegorocznego Grand Prix Jaworzna w grach podwójnych. Niemal z każdą kolejną odsłoną naszych zawodów jesteśmy pozytywnie zaskakiwani zainteresowaniem uczestników i nie inaczej jest tym razem :) Z przyjemnością informujemy, że padł kolejny rekord frekwencji w pojedynczym turnieju! W niedzielę – 1 października – na hali sportowej VIA Sport spotka się na parkiecie prawie 60 zawodników z woj. Śląskiego, Małopolskiego i Dolnośląskiego.

Aby turniejowe emocje towarzyszyły nam od samego rana, w tym roku postanowiliśmy, że losowanie par w poszczególnych kategoriach i grupach odbędzie się bezpośrednio przed startem gier, czyli ok. 8.30. Same mecze chcemy zacząć natomist tradycyjnie – punktualnie o godz. 9.00, dlatego prosimy wszystkich zawodników o przybycie na hale odpowiednio wcześniej żeby zdążyć się przygotować do spotkań, zapoznać się z rywalami oraz dać nam chwilę na słowo wstępne i przywitanie gości. Zgodnie już z tradycją, rywalizację turniejową zaczniemy od gier deblowych kobiet i mężczyzn, a nieco później wystartują pojedynki mixtowe.

Tradycyjnie też partner KS WOLANT – MEGA PIZZA – przygotował dla uczestników poranny poczęstunek więc wszyscy chętni będą mogli „wrzucić coś na ząb” oraz podnieś swoją temperaturę i energię ciepłą kawą i herbatą. Osoby, które będą uczestniczyły w rywalizacji dłużej będą także miały możliwość dodatkowego zamówienia obiadów ze specjalnej oferty MEGA PIZZY dla badmintonistów :)

Wszelkie kwestie organizacyjne, punktacje zawodów i informację o zapisach do poszczególnych edycji Grand Prix można znaleźć w REGULAMINIE III GRAND PRIX JAWORZNA W GRACH PODWÓJNYCH.

Na pierwszym turnieju III Grand Prix Jaworzna w badmintonie w grach podwójnych widzimy się w niedzielę – 1 października – w hali VIA SPORT – ul. Inwalidów Wojennych 2 (za basenem). Start gier o godz. 9.00. DO ZOBACZENIA!

GRAND-PRIX3_plakat