Trzykrotnie na podium
13 marzec

Trzykrotnie na podium

Ogólnopolski Turniej Elity I Decathlon Częstochowa CUP 2016, okazał się bardzo udany dla zawodników KS „WOLANT”. Reprezentanci naszego klubu aż trzykrotnie uplasowali się na podium!

W grze singlowej Michał Wieczorek w kategorii „Raz do roku” zajął bardzo pewnie I miejsce. We wszystkich swoich pojedynkach nie stracił nawet seta. Natomiast Darek Opatrzyk w kat. „Masters” zajął ostatecznie III miejsce, o które nie było wcale łatwo. W trzech z pięciu rozegranych meczy, decydować musiał ostatecznie trzeci set.

Natomiast w grze deblowej, zawodnicy naszego klubu nie mieli sobie równych i okazli się bezkonkurencyjni w całych zawodach. W drodze na najwyższy stopień podium kategorii „Masters”, duet Opatrzyk/Wieczorek, pięciokrotnie wygrywali ze swoimi rywalami, nie tracąc żadnego seta. Także mecz finałowy, mimo bardzo wymagających rywali, był rozegrany bardzo pewnie i zakończył się wynikiem 21:11 i 21:19. Tego dnia koledzy z Katowic w składzie Paweł Słupczewski/Wojtek Szczegielniak nie mieli pomysłu na pokrzyżowanie planu zawodnikom KS WOLANT.

decathlon-wolant-2