Udana wizyta w Myślenicach
29 luty

Udana wizyta w Myślenicach

Badmintoniści to specyficzny gatunek sportowców. Ciężko im usiedzieć w miejscu, dlatego każda okazja do rywalizacji jest przez nich skrzętnie wykorzysywana :) Taką okazją w przedostatni weekend lutego były międzynarodowe! zawody z serii Grand Prix Myślenic, gdzie nie mogło zabraknąć reprezentantów naszego klubu.

Mimo że zawodnicy KS WOLANT nie brali udziału w pierwszych trzech turniejach myślenickiego GP, nie przeszkodziło im to świetnej zabawie i dobrych występach na tamtejszych boiskach. Najbardziej cieszy dobra postawa Michała Wieczorka, który wracając po kontuzji od razu pokazał swoją dobrą dyspozycję i zajął II. miejsce w kategorii amatorów.

Dobre występy zaliczyli także: Ania Czupioł i Kuba Probierz, którzy w swoich kategoriach zajęli czwarte miejsca. Nieco gorzej poszło Robertowi Czupiołowi i Agnieszce Skowrońskiej, ale była to kolejna okazja do rywalizacji z doświadczonymi zawodnikami.

Na całym turnieju wystąpiło aż 63 zawodniczek i zawodników, w tym goście z zagranicy – dwóch Włochów i jeden Wietnamczyk. A wśród Polaków znaleźli się reprezentanci m.in. Tarnowa, Rzeszowa, Krakowa, Opola, Brzeska, Jordanowa, Kęt, Gorlic i oczywiście Jaworzna.

Galeria z turnieju dostepna jest TUTAJ, a relacja filmowa z zawodów TUTAJ.