VI Mistrzostwa Jaworzna w badmintonie
16 wrzesień

VI Mistrzostwa Jaworzna w badmintonie

Przed nami jaworznickie święto kometki – VI Mistrzostwa Jaworzna w badmintonie im. Mirosława Ciołczyka – dwudniowa impreza, która łączy w sobie kilka oddzielnych turniejów, a także rywalizację amatorów z weteranami, uczniów z nauczycielami i nie tylko :)

Mnogość kategorii oraz kilka różnych pokoleń zawodników gwarantują, że grania w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS, w weekend 9-10 października będzie naprawdę sporo!

W turnieju głównym, w grze pojedynczej i podwójnej, zmierzą się bardziej i mniej doświadczeni fani kometki. W turnieju dzieci samodzielne rozgrywki stoczą między sobą najmłodsi adepci badmintona. Natomiast Memoriał Mirosława Ciołczyka skupi się tradycyjnie na rywalizacji samorządowców i pracowników oświaty.

Rywalizacja deblowa i mixtowa, podobnie jak w roku ubiegłym, będzie jednocześnie częścią pierwszego tegorocznego turnieju w ramach Grand Prix w grach podwójnych. Jeśli stali bywalcy nie zawiodą i tym razem, to możemy się spodziewać udziału zawodników z całego Śląska i Małopolski!

Zapisy zawodników chętnych do wzięcia udziału w imprezie już wystartowały!! Wszyscy chętni mogą nadsyłać swoje zgłoszenia na adres e-mail: robert.borszcz@bigserwis.pl. Lista zgłoszeń zostanie zamknięta 6 października, o godz. 20.00.

O wszelkich szczegółach zawodów – kategoriach rozgrywkowych, nagrodach, warunkach zgłoszenia, obowiązkach zawodników itp. można przeczytać w REGULAMINIE IMPREZY. Można znaleźć w nim także wzór oświadczenia dla opiekunów zawodników nieletnich.

Zawodnicy rywalizujący w mixtach i deblach, zainteresowani udziałem w całym cyklu Grand Prix, o punktacji, kolejnych turniejach i wszelkich szczegółach zmagań przeczytać mogą TUTAJ.

Wszelkie informacje można także uzyskać pod numerem telefonu: 889-447-555.

mistrzostwa-jaworzna-2021